Na śniadaniu Polonii o biznesie. Pierwsze Śniadanie Biznesowe Polonia Biznes Klub.

Po spotkaniu inaugurującym projekt Polonia Biznes Klub, które odbyło się we wrześniu przyszedł czas na Pierwsze Śniadanie Biznesowe. To odbyło się w środowy poranek w Restauracji Stajnia. W spotkaniu uczestniczyło blisko czterdziestu przedsiębiorców, przedstawicieli firm i właścicieli. Każdy z nich miał szansę powiedzieć kilka słów o swojej firmie, prowadzonej działalności i poszukiwanych kontrahentach.Śniadanie rozpoczęło się od przywitania przybyłych gości przez prezesa KŻ Polonia Piła Tomasza Sotera. Następnie o szczegółach projektu, korzyściach wynikających z członkostwa w Polonia Biznes Klub opowiedział Radosław Rogiewicz, który Partnerskie Kluby Biznesu prowadzi w całej Polsce. Goście dowiedzieli się między innymi o ilości firm, jakie do tej pory przystąpiły do projektów całej Polsce, przedstawione zostały lokalizacje, w których działają już Kluby Biznesu, a także kluby sportowe, gdzie projekt już działa. Wrażenie robiła nie tylko skala, ale też liczby i kwoty kontraktów pomiędzy firmami, które dzięki swojemu zaangażowaniu w Klubach Biznesu, miały możliwość nawiązania kontaktu, który zakończył się podpisaniem umowy. Na takie rezultaty liczymy również w Pile.

W Restauracji Stajnia gościli przedstawiciele firm nie tylko z Piły. Byli przedstawiciele przedsiębiorców choćby z Poznania, Bydgoszczy i Trójmiasta. Gościliśmy między innymi firmy z branży budowlanej, transportowej, usługi IT, kancelarie prawnicze czy firmę windykacyjną. Do Piły przyjechali również członkowie innych Partnerskich Klubów Biznesu, którzy docenili projekt i już korzystają z benefitów uczestniczenia w nim. Ich obecność w Pile to nie tylko poszukiwanie kolejnych partnerów biznesowych, ale też dowód na to, że członkostwo w klubie biznesu po prostu się opłaca.

Ostatnim oficjalnym punktem śniadania były autoprezentacje. Każda z osób mogła w kilku zdaniach przedstawić swoją działalność, opowiedzieć o ofercie swojej firmy i o tym czego potrzebuje i jakich partnerów w biznesie szuka. Na koniec była okazja do jakże ważnych rozmów i wymiany kontaktów, padły również pierwsze deklaracje chęci przystąpienia do Polonia Biznes Klub.

Kolejne śniadanie odbędzie się w przyszłym miesiącu.

Zobacz zdjęcia ze Śniadania Biznesowego Polonia Biznes Klub.
 

dodane: 04-10-2017 | przez: Sebastian |


Polonia Biznes Klub na facebooku
Tabela ligowa
Miejsce Drużyna Mecze Punkty +/-
1 Lublin 14 26 +187
2 Rybnik 14 23 +181
3 Gniezno 14 23 +66
4 Daugavpils 14 21 -4
5 Łódź 14 18 +47
6 Gdańsk 14 15 +40
7 Piła 14 7 -131
8 Kraków 14 5 -368
Media klubowe
facebook.com/poloniapila @PoloniaPila Polonia Piła TV
Partnerzy klubu
Patroni medialni
Polonia Piła na facebooku
Forum Miłośników Pilskiego Żużla
Forum miłośników pilskiego żużla
KŻ VICTORIA Piła

KLUB ŻUŻLOWY
POLONIA PIŁA

Kossaka 23/25
adres do korespondencji: Bydgoska 1 (stadion)
tel. 794-265-782
64-920 PIŁA
NIP: 7642663007
REGON: 302073502

Redakcja:
Sebastian Dreczka - redaktor, administrator
Robert Szłapak - rzecznik prasowy, redaktor