Spotkanie w gronie biznesu

Kolejne śniadanie biznesowe Polonii Piła już w najbliższy piątek 10 listopada. Każdy komu zależy na rozwijaniu swojej działalności powinien przyjść i przekonać się, ile dać mu może przynależność do Klubu Biznesu Polonii Piła.Śniadania biznesowe są doskonałą platformą do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.  Głównie dzięki temu, że przybywają na nie przedsiębiorcy z różnych polskich miast, którzy reprezentują różne branże. Dlatego też każda firma, która jest obecna na spotkaniu ma możliwość znalezienia przedsiębiorców, którymi w przyszłości mogłaby rozpocząć współpracę.

Każdy, kto chciałby rozwinąć swoją firmę może przyjść na spotkanie biznesowe, które odbędzie się 10 listopada 2017 roku o godzinie 9:00 w Restauracji Stajnia. Na śniadaniu przedstawione zostaną cele Klubu Biznesu, a każda z firm, która będzie brała udział w wydarzeniu będzie mogła zaprezentować się w 60-sekundowej wypowiedzi. Dzięki temu każdy z przybyłych gości będzie miał możliwość zdecydowania, z którymi firmami może podjąć współpracę.
 
Na spotkanie biznesowe może przyjść każdy, kto prowadzi własny biznes, bez względu na to, czy jest członkiem Klubu Biznesu, czy też nie. Każda z osób będzie miała tam takie same prawa. Każdy będzie mógł nawiązać nowe kontakty biznesowe oraz poznać ciekawych ludzi. Z racji tego, że w Partnerskich Klubach Biznesu zrzeszonych jest aż 2000 firm z całej Polski, przedsiębiorcy poza nawiązywaniem współpracy mogą również rozszerzać zakres własnych działalności na cały kraj.

Jednakże na osoby, które zdecydują się dołączyć do Klub Biznesu Polonii Piła czekają dodatkowe korzyści i atrakcje. Klubowicze mają bowiem zapewnioną pomoc koordynatora w docieraniu do firm, którymi są zainteresowani. Ponadto mają ułatwione zadanie w docieraniu do większej liczby przedsiębiorstw, chociażby poprzez dodatkowe spotkania tylko dla klubowiczów. Niewątpliwą korzyścią jest również reklama i promocja firmy, zależna od wybranego wariantu członkostwa w Klubie Biznesu. Wyjątkową atrakcję stanowi również możliwość spotkania się ze sławnymi osobami ze świata sportu. Warto wspomnieć, że niedawno klubowicze mieli możliwość rozmowy z Marcinem Gortatem, a już niebawem czeka na nich wyjazd na mecz drużyny SSC Napoli, a tuż po nim spotkanie z Piotrem Zielińskim, który gra na pozycji pomocnika w Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Aby przekonać się co jeszcze ma do zaoferowania Polonia Biznes Klub, należy przyjść na śniadanie biznesowe. Osoby, które są odpowiedzialne za rozwój projektu opowiedzą o swoich planach oraz dokładnie przedstawią korzyści płynące z przynależności do Polonia Biznes Klub.

dodane: 07-11-2017 | przez: Sebastian |


Polonia Biznes Klub na facebooku
Tabela ligowa
Miejsce Drużyna Mecze Punkty +/-
1 Lublin 14 26 +187
2 Rybnik 14 23 +181
3 Gniezno 14 23 +66
4 Daugavpils 14 21 -4
5 Łódź 14 18 +47
6 Gdańsk 14 15 +40
7 Piła 14 7 -131
8 Kraków 14 5 -368
Media klubowe
facebook.com/poloniapila @PoloniaPila Polonia Piła TV
Partnerzy klubu
Patroni medialni
Polonia Piła na facebooku
Forum Miłośników Pilskiego Żużla
Forum miłośników pilskiego żużla
KŻ VICTORIA Piła

KLUB ŻUŻLOWY
POLONIA PIŁA

Kossaka 23/25
adres do korespondencji: Bydgoska 1 (stadion)
tel. 794-265-782
64-920 PIŁA
NIP: 7642663007
REGON: 302073502

Redakcja:
Sebastian Dreczka - redaktor, administrator
Robert Szłapak - rzecznik prasowy, redaktor