Zarząd podziękował sponsorom. Miasto przygotowało niespodziankę.

W środowe popołudnie odbył się Lunch Biznesowy Klubu Biznesu Polonii Piła. Tym razem spotkanie klubu Biznesu przyjęło troche inną formę. Na spotkanie przybyli sponsorzy i osoby, które wspierały klub w sezonie 2017, nie zabrakło również przedstawicieli władz Miasta Piły. Zarząd klubu podziękował za wsparcie w minionym sezonie, sponsorzy w podziękowaniu otrzymali pamiątkowe plastrony. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzą była też niespodzianka przygotowana przez Miasto Piła.Już na samym początku spotkania zaraz po przywitaniu gości przez prezesa Tomasza Sotera, głos zabrała pani prezydent Beata Dudzińska, która dla zebranych miała miłą niespodziankę. Chodzi o postać Hansa Nielsena, dobrze znanego w Pile multimedalisty mistrzostw świata, który w 1999 roku poprowadził Polonię do tytułu Drużynowego Mistrza Polski. Duńczyk ma otrzymać honorowe obywatelstwo miasta. - Tej kandydatury chyba nie trzeba jakoś specjalnie uzasadniać, bo jeśli myślimy o żużlu w Pile to pierwszym skojarzeniem dla wielu jest właśnie Hans Nielsen. Daliśmy temu wyraz zapraszając pana Hansa Nielsena do posadzenia drzewka w pamiątkowej alejce na Wyspie - argumentowała prezydent. O zamiarze włodarzy Piły został już poinformowany sam zainteresowany. - Nie tylko wyraził na to zgodę, ale wydawał się też wzruszony tą propozycją. Jasno powiedział, że czuje się tym zaszczycony. To pokazuje, że i dla niego związek z Piłą jest istotny.

Ostateczną decyzję o przyznaniu honorowego obywatelstwa podejmie rada miasta Piły, uroczystość ma odbyć się podczas uroczystej sesji 4 marca.

W dalszej cześci spotkania głos zabrał również prezydent Krzysztof Szewc, który zapewnił o wsparciu miasta dla klubu. Ja podkreślił chodzi o znaczące wparcie dla sportu żużlowego w Pile w dłuższej perspektywie czasu. Włodarze Piły dają tym samym jasny sygnał, że miasto stawia na żużel.

Ważną częścią lunchu były podziękowania dla sponsorów. Z rąk prezesów zarządu klubu i kapitana drużyny - Tomasza Gapińskiego otrzymali oni podziękowanie w formie pamiątkowego plastronu Polonii. Każda z firm, która uczestniczyła w spotkaniu, miała też możliwość autoprezentacji, podczas której przedsiębiorcy opowiadali o swojej działalności. Był też czas na zaprezentowanie założeń działalności Klubu Biznesu, a po części oficalnej czas na rozmowy i wymianę kontaktów biznesowych.

dodane: 08-02-2018 | przez: Sebastian |


Polonia Biznes Klub na facebooku
Tabela ligowa
Miejsce Drużyna Mecze Punkty +/-
1 Lublin 14 26 +187
2 Rybnik 14 23 +181
3 Gniezno 14 23 +66
4 Daugavpils 14 21 -4
5 Łódź 14 18 +47
6 Gdańsk 14 15 +40
7 Piła 14 7 -131
8 Kraków 14 5 -368
Media klubowe
facebook.com/poloniapila @PoloniaPila Polonia Piła TV
Partnerzy klubu
Patroni medialni
Polonia Piła na facebooku
Forum Miłośników Pilskiego Żużla
Forum miłośników pilskiego żużla
KŻ VICTORIA Piła

KLUB ŻUŻLOWY
POLONIA PIŁA

Kossaka 23/25
adres do korespondencji: Bydgoska 1 (stadion)
tel. 794-265-782
64-920 PIŁA
NIP: 7642663007
REGON: 302073502

Redakcja:
Sebastian Dreczka - redaktor, administrator
Robert Szłapak - rzecznik prasowy, redaktor