BUDMAX-STAL Polonia Piła zaprezentowała się kibicom.

1 kwietnia w zawsze przyjaznej pilskim żużlowcom auli Akademii Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile odbyła się uroczysta prezentacja zespołu BUDMAX-STAL Polonii Piła na sezon 2022.

Kilkaset zgromadzonych osób miało okazję poznać zawodników, którzy w najbliższym sezonie będą reprezentowały nasz klub.

Prezentację rozpoczęło efektowne odliczanie, po którym goście zobaczyli krótką animację ze zdjęć z lat 90tych. Wtedy, w 1992 roku, pilska Polonia powróciła do ligowego ścigania a po kilku latach sięgnęła po tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Następnie gości przywitał gospodarz obiektu rektor Akademii Nauk Stosowanych prof. Donat Mierzejewski. Po nim na scenie pojawili się prezes ŻKS Polonii Piła – Robert Sikorski, poseł na sejm – Grzegorz Piechowiak i Piotr Głowski – Prezydent Miasta Piły. Wszyscy bardzo pozytywnie przyjęli powrót Polonii Pila do ligowego ścigania. Dużo mówiono o pracach na stadionie i planowanym generalnym remoncie obiektu po sezonie 2022.

Następnie na scenie zaprezentowali się adepci, prowadzeni przez duet trenersko – managerski Waldemar Cisoń, Ryszard Dołomisiewicz. Kolejno po nich na scenie meldowali się zawodnicy. Ci w rytm dynamicznej muzyki witali się z kibicami, po czym odpowiadali na pytania prowadzącego. Jak zawsze atmosfera na scenie była sympatyczna z wieloma elementami humorystycznymi. Były wspomnienia, plany na nadchodzący sezon oraz obietnice dotyczące wyników.

Imprezę urozmaicił występ artystyczny oraz przedstawienie dziewczyn podprowadzających. Te w humorystyczny sposób przedstawiali sami zawodnicy oraz sztab szkoleniowy.

Imprezę zakończyło wspólne zdjęcie drużyny, po którym zawodnicy byli dostępni dla mediów i kibiców. Był czas na rozmowy i wspólne zdjęcia.

Udostępnij

Więcej wiadomości

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.