Maszewski GKM Grudziądz najlepszy w pilskich rundach DMPJ.

W poniedziałek na naszym torze odbyły się dwie rundy Drużybowych Mistrzostw Polski Juniorów. W obu rundach najlepiej spisali się zawodnicy Maszewski GKM Grzudziądz. Ekstraligowcy z Grudziądza w drugim turnieju zdobyli tyle samo punktów co ekipa Abramczyk Polonii Bydgoszcz. BUDMAX-STAL Polonię reprezentowała w zawodach tylko dwójka zawodników stąd nasz zespoł nie był klasyfikowany.

DMPJ, grupa C, 9. runda – Piła, 13.06.2022, godz. 11:00

I. Maszewski GKM Grudziądz – 48

  1. Kacper Pludra – 14 (3,2,3,3,3)
  2. Seweryn Orgacki – 6 (2,-,1,3,-)
  3. Wiktor Rafalski – 13 (3,3,1,3,3)
  4. Kacper Łobodziński – 13 (3,2,3,2,3)
  5. Kacper Warduliński – 2 (0,2)

II-III. Abramczyk Polonia Bydgoszcz – 32

  1. Przemysław Konieczny – 10 (3,2,2,2,1,w)
  2. Wiktor Przyjemski – 13 (2,3,2,3,1,2)
  3. Bartosz Głogowski – 9 (2,1,2,u,2,2)
  4. Hubert Gąsior – zwolnienie lekarskie
  5. brak zawodnika

II-III. KS Toruń – 32

  1. Karol Żupiński – 9 (2,-,3,2,2)
  2. Mateusz Affelt – 5 (w,1,1,2,1)
  3. Kacper Czajkowski – 3 (1,1,-,1,-)
  4. Denis Zieliński – 10 (1,3,2,3,1)
  5. Oskar Rumiński – 5 (1,1,3)

NK. BUDMAX-STAL Polonia Piła – 7

  1. Ben Ernst – 4 (1,3,0,w,0,0)
  2. Kacper Makowski – 3 (1,0,0,0,1,1)
  3. brak zawodnika
  4. brak zawodnika
  5. brak zawodnika

Wyścig po wyścigu:

  1. (66,92) Konieczny, Orgacki, Zieliński
  2. (67,03) Pludra, Przyjemski, Czajkowski
  3. (66,49) Rafalski, Żupiński, Makowski
  4. (66,80) Łobodziński, Głogowski, Ernst, Affelt (w/u)
  5. (65,23) Przyjemski, Łobodziński, Rumiński
  6. (65,43) Rafalski, Konieczny, Affelt
  7. (66,61) Zieliński, Pludra, Głogowski, Makowski
  8. (68,33) Ernst, Konieczny, Czajkowski, Warduliński
  9. (65,21) Pludra, Przyjemski, Affelt
  10. (67,11) Żupiński, Głogowski, Orgacki
  11. (65,58) Łobodziński, Konieczny, Ruminski, Makowski
  12. (65,90) Przyjemski, Zieliński, Rafalski, Ernst
  13. (66,24) Zieliński, Łobodziński, Ernst (w/2koła), Głogowski (u)
  14. (66,02) Rafalski, Głogowski, Czajkowski
  15. (67,24) Orgacki, Affelt, Przyjemski, Makowski
  16. (65,58) Pludra, Żupiński, Konieczny, Ernst
  17. (69,58) Rumiński, Warduliński, Makowski
  18. (65,73) Rafalski, Głogowski, Affelt
  19. (66,61) Łobodziński, Żupiński, Makowski, Konieczny (w/2ostrz.)
  20. (65,86) Pludra, Przyjemski, Zieliński, Ernst

DMPJ, grupa C, 10. runda – Piła, 13.06.2022, godz. 15:40

I-II. Maszewski GKM Grudziądz – 38

  1. Kacper Pludra – 15 (3,3,3,3,3)
  2. Wiktor Rafalski – 2 (2,-,w,-,w)
  3. Seweryn Orgacki – 2 (w,2,w,-,-)
  4. Kacper Łobodziński – 11 (3,3,-,2,3)
  5. Kacper Warduliński – 8 (1,1,2,1,3)

I-II. Abramczyk Polonia Bydgoszcz – 38

  1. Przemysław Konieczny – 10 (2,2,3,w,1,2)
  2. Bartosz Głogowski – 13 (1,2,2,3,3,2)
  3. Hubert Gąsior – zwolnienie lekarskie
  4. Wiktor Przyjemski – 15 (2,3,2,3,3,2)
  5. brak zawodnika

III. KS Toruń – 28

  1. Karol Żupiński – 10 (3,1,3,2,1)
  2. Mateusz Affelt – 9 (1,1,2,2,3)
  3. Kacper Czajkowski – 0 (w,w,-,-,-)
  4. Denis Zieliński – 8 (2,3,2,1,-)
  5. Oskar Rumiśnki – 1 (1,w)

NK. BUDMAX-STAL Polonia Piła – 8

  1. Ben Ernst – 5 (3,0,0,2,t,0)
  2. Kacper Makowski – 3 (1,0,1,0,w,1)
  3. brak zawodnika
  4. brak zawodnika
  5. brak zawodnika

Wyścig po wyścigu:

  1. (63,83) Pludra, Przyjemski, Affelt
  2. (65,43) Żupiński, Rafalski
  3. (65,55) Łobodziński, Konieczny, Makowski, Czajkowski (w/u)
  4. (65,84) Ernst, Zieliński, Głogowski, Orgacki (w/u)
  5. (66,37) Zieliński, Konieczny, Warduliński
  6. (64,40) Pludra, Głogowski, Czajkowski (w/2min.)
  7. (66,71) Przyjemski, Orgacki, Żupiński, Makowski
  8. (65,87) Łobodziński, Przyjemski, Affelt, Ernst
  9. (66,18) Żupiński, Głogowski, Warduliński, Ernst
  10. (67,18) Konieczny, Affelt, Orgacki (w/u)
  11. (64,96) Pludra, Zieliński, Makowski, Konieczny (w/2ostrz.)
  12. (66,33) Przyjemski, Ernst, Rafalski (w/u)
  13. (65,37) Przyjemski, Łobodziński, Zieliński
  14. (66,18) Głogowski, Warduliński, Rumiński
  15. (66,92) Głogowski, Affelt, Warduliński, Makowski
  16. (64,90) Pludra, Żupiński, Konieczny, Ernst (t)
  17. (71,95) Warduliński, Makowski (w/2koła), Rumiński (w/u)
  18. (67,37) Affelt, Konieczny, Rafalski (w/2min.)
  19. (66,02) Łobodziński, Głogowski, Makowski
  20. (64,46) Pludra, Przyjemski, Żupiński, Ernst

Udostępnij

Więcej wiadomości

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.