W niedzielę o 16:00 inauguracja w Pile!

Inauguracja

Na tor przy Bydgoskiej po dwóch latach przerwy wraca ligowe ściganie. 24 kwietnia o godzinie 16:00 BUDMAX-STAL Polonia Piła w inauguracyjnym meczu na własnym torze podejmie zespół Optibet Lokomotiv Daugavpils.

Zespół naszych gości jeszcze nie dawno jeździł w eWinner 1 Lidze Żużlowej, a patrząc na kilka sezonów wstecz odgrywał tam znaczącą rolę. W tym roku Łotysze startują na poziomie PLŻ2.

Zespół z Dyneburga nigdy nie był łatwym przeciwnikiem dla pilan. Nawet, kiedy posiadaliśmy atut własnego toru, nasi goście potrafili rywalizować z Polonią i bić się do ostatniego biegu. Dość wspomnieć, że z Lokomotivem wygraliśmy w swojej historii tylko raz, a było to w 2017 roku, właśnie na torze w Pile.

Mamy nadzieję, że tegoroczna inauguracja będzie dla nas okazją, aby bilans pojedynków z zespołem trenera Kokina poprawić.

Bilety na niedzielny pojedynek BUDMAX-STAL Polonia Piła – Lokomotiv Daugavpils w cenie 30zł normalny i 15zł ulgowy będzie można nabyć w kasach stadionu w dniu meczu. Bilet ulgowy upoważnia do wstępu na stadion kobiety, uczniów i studentów do 26 roku życia oraz emerytów. Dzieci do 8 roku życia, a także osoby niepełnosprawne wraz z jednym opiekunem wchodzą na stadion bezpłatnie.

Jednocześnie przypominamy, że w salonie firmowym Brooks cały czas prowadzona jest sprzedaż karnetów na sezon 2022. Na podstawie karnetu będzie można obejrzeć 6 ligowych pojedynków BUDMAX-STAL Polonii w sezonie zasadniczym, a także półfinał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski oraz 2 rundy Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Wyjaśniając pojawiające się pytania – karnet VIP, poza możliwością wejścia na stadion i zajęcia miejsca w sektorze pod wieżą sędziowską, daje także możliwość wjazdu na stadion samochodem.

Do zobaczenia na stadionie!

Awizowane składy na mecz BUDMAX-STAL Polonia Piła – Lokomotiv Daugavpils

BUDMAX-STAL POLONIA PIŁA
 9. Broc Nicol
10. Lars Skupień
11. Max Dilger
12. Marcin Jędrzejewski
13. Tomas Jonasson
14. Ben Ernst
15.
Menedżer: Ryszard Dołomisiewicz

OPTIBET LOKOMOTIV DAUGAVPILS
1. Jevgenijs Kostigovs
2. Daniils Kolodinskis
3. Rene Bach
4. Adam Ellis
5. Nick Morris
6. Ricards Ansviesulis
7.
Trener: Nikolajs Kokins

Udostępnij

Więcej wiadomości

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.