W sobotę o 14:00 mecz ze SpecHouse PSŻ Poznań

Po małej przerwie ponownie wracamy do ligowego ścigania przy Bydgoskiej. W sobotę 16 lipca o godzinie 14:00 podejmiemy na własnym torze drużynę SecHouse PSŻ Poznań. Będzie to ostatni pojedynek ligowy w tym sezonie na naszym torze.

BUDMAX-STAL Polonia ma do rozegrania jeszcze dwa ligowe pojedynki w fazie zasadniczej rozgrywek. Po sobotnim meczu w Pile, tydzień później pojedziemy do Rawicza.

W sobotnie popołudnie do Piły zawita ekipa, która obecnie zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli. Drużyna trenera Bajerskiego jest bliska awansu do fazy play-off rozgrywek, ale potrzebuje jeszcze minimum jednego zwycięstwa, stąd do Piły przyjedzie mocno zmobilizowana. Wygrana na naszym torze zapewni poznanianom cenne trzy punkty w ligowej tabeli.

W składzie obu drużyn managerowie nie dokonali rewolucyjnych zmian. W zespole Skorpionów w brakuje Kacpra Gomólskiego. Ryszard Dołomisiewicz korzysta ze wszystkich zawodników, którzy są dostępni i na których może liczyć na tym etapie rozgrywek. Warto podkreślić, że ligowy debiut na torze w Pile czeka Marcina Ogrodnika.

BUDMAX-STAL Polonia Piła

 9. Artur Mroczka
10. Lars Skupień
11. Marcin Jędrzejewski
12. Tomasz Orwat
13. Matic Ivacic
14.
15. Marcin Ogrodnik
Menedżer: Ryszard Dołomisiewicz

 SpecHouse PSŻ Poznań
1, Rune Holta
2. Kevin Fajfer
3. Robert Chmiel
4. Oleksandr Loktayev
5. Jonas Seifert-Salk
6. Olivier Buszkiewicz
7.
Menedżer: Tomasz Bajerski

Początek spotkania o godzinie 14:00. Kasy od ulicy Bydgoskiej otwarte od godziny 10:00, od ulicy Kossaka od 12:00.

Udostępnij

Więcej wiadomości

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.